shes 4 disqe prej hekuri 15 per renault

Numri i njoftimit: 11730 | Postuar në: 27.04.2015, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


disqet jane te pa perdorur

 Pogradec

Dërgo E-mail

 engjellush