Program online casino

Numri i njoftimit: 11732 | Postuar në: 28.04.2015, 13:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kompjutera / Programe - Softuera / Biznes

Lloji i njoftimit: Shitet


Online Casino Software
Electroline është një zgjidhje e plotë e lojrave që mund të përdoret ose për fillimin e biznesit tuaj online kazino nga e para ose mund të integrohet lehtësisht me një faqe ekzistuese gaming.Sistemi është plotësisht përdorues miqësor dhe i thjeshtë në drejtim të administratës.

Karakteristika të tilla si performancë të lartë shpejtësi, besueshmërinë e jashtëzakonshme, si dhe raport i favorshëm cilesi-cmim bëjë Elektroline Software del midis produkteve të tjera në treg.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 electroline