Eskavator Atlas 1504 - lug ngarkus-fadrome - bager

Numri i njoftimit: 11733 | Postuar në: 24.08.2015, 16:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim eskavator me goma Atlas 1504
- viti 1997
- pesha maksimale 15t
- kova 0.5m3 + nje kove rezerve 50 cm
Ne gjendje te shkelqyer.
Per me shume informacion na kontaktoni ne kete nr : +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl