Pakete pranverore Tirane Zumba Fitnes

Numri i njoftimit: 11749 | Postuar në: 28.04.2015, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Perfitoni nga kjo oferte pranverore.

Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasat e meposhteme:

Te Hene 17.15-18.15

Te Marte 19.00-20.00

Te Merkure 17.15-18.15

Te Enjte 19.00-20.00

Te Premte 17.15-18.15

Cmimi 3000 leke (Pakete mujore 2 x ne jave )

Zumba Team ju mirepret ,

Adresa:Blv Gjergj Fishta ,prane drejtorise se Policise,Tirane ne krah te Swarovskit..Kati II siper Sandro Ferrones,

Tel 04 2220970
Cel 0672018291

 Tiranë

Dërgo E-mail

 GERANTINA KULLA