Shes nje frigorifer banak

Numri i njoftimit: 11753 | Postuar në: 29.04.2015, 12:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kemi per te shitur nje firgorifer banak bylmeti

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Urim