Pushime Verore ne Santorini

Numri i njoftimit: 11770 | Postuar në: 01.05.2015, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pushime Verore ne Santorini: Santorini renditet nder destinacionet e para turistike te 2014.Ishulli garanton relax, luks dhe shume romanticitet. Një thesar i vërtetë ju pret në një nga destinacionet më romantike, ku ju mund të kaloni momente private me partnerin tuaj dhe në të njëjtën kohë jeten e natës te ishullit grek. Shijoni perendimin e diellit qe karaktrizon kete ishuj duke u futur ne magjine e ndryshimit te ngjyrave te flakta.
Villa Kalipso Santorini
Muaji Qershor
20 Eur Nata/Personi
140 Eur Personi 7 nete/8 dite
Nxitoni te konifrmoni rezervimin tuaj me kete cmim special
Na kontaktoni
Email:rezervime@marled.al
Tel:0692204550

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel &Events