JEPEN FUSTANE NUSERIE ME QIRA

Numri i njoftimit: 11778 | Postuar në: 02.05.2015, 20:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA ME CMIM TE ARSYSHEM

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Parukeri Angel