JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA

Numri i njoftimit: 11780 | Postuar në: 02.05.2015, 20:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA ME CMIM TE ARSYSHEM

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Parukeri Angel