Pushime Verore ne Selanik

Numri i njoftimit: 11789 | Postuar në: 05.05.2015, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 190 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pushime Verore ne Selanik: Tradita Greke, kercimet e te rinjve mbi tavolina, kafenet e mbushura me njerez dhe shprehja e njohur Greke “to young to die” jane pikerisht fjalet e mijera vizitoreve qe kane vizituar Selanikun. Zbuloni historine, traditen, kulturen dhe bregdetin e bukur te ketij qyteti gjate pushimeve tuaja verore. Sun Beach Hotel 4*: Per pushimet tuaja verore zgjidhni Sun Beach Hotel dhe shtoni kenaqesi gjate diteve tuaja te qendrimit. Hoteli eshte i pozicionuar pranë detit, jo shumë larg nga aeroporti dhe kazinot e famshme te qytetit, disa kilometra larg qendres se qytetit të Selanikut, Sun Beach Hotel ofron një përvojë 30-vjeçare në shërbimin tuaj. Hotei ofron: 122 dhoma te dekoruara per te krijuar relaksin tuaj, 2 suita, 2 restorante, 3 salla konferencash, pishine me Jacuzzi, palester, internet kafe dhe nje bar ne ambient te hapur. Gjate qendrimit ne Hotel Sun Beach ju sygjerojme vizita opsionale si:
• Shopping ne Shopping malls IKEA, Hondos Center, Mediterranean Cosmos, Mega Outlet, Jumbo etj
• Degustim vere ne "Gerovasiliou Winery"
• Shetitje me anije neper bregetin e Selanikut
• Ture kulturore ne Selanik ( muzeumet arkeologjik dhe bizantin, kishat)
• Eskursione ne Virgina dhe Malin Athos
Cmimi per Person: 190 Eur Perfshihet:
• 7 nete akomodimi ne hotel
• Mengjeset dhe darkat per ditet e akomodimit
Na kontaktoni: rezervime@marled.al Tel:0692204550

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel & Events