Mjalt dhe qumesht blete bio.

Numri i njoftimit: 11810 | Postuar në: 09.05.2015, 14:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet. Kemi arritur qe me kapitalin qe zoterojme te prodhojme deri ne 2000 kg mjalt per te perballur kerkesat e konsumatoreve. Mjalti mund te shitet me pakice ose me shumice. Qumeshti i bletes vetem me porosi. Cilesia eshte e garatuar 100% mjalt organik. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne adresat e meposhtme:
Email: Esulozeqi@yahoo.com
cel:+355695716541 Cel: +355692406597

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Baki Sulozeqi