Antena te ndryshme Ubiquiti, shiten

Numri i njoftimit: 11812 | Postuar në: 09.05.2015, 23:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes antena te ndryshme te markes ubiquiti.
Te perdorura por ne gjendje shume te mire teknike dhe funksionale.
Sasi e konsiderueshme e antenave te me poshteme:
NanoStation M5 loco, NanoStation M5, Rocket M5, NanoStatin M2,
Bullet 5, Antena sektoriale mimo 20Dbi 90Grade ubiquti.

 Korçë

Dërgo E-mail

 Redian