BLUZE E BARCELONES ORIGJINALE OKAZION !!!!! (VETEM SOT)

Numri i njoftimit: 11840 | Postuar në: 14.05.2015, 13:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Veshje

Lloji i njoftimit: Shitet


BARCELONA jersey NIKE origjinale e pa perdorur masa Medium nderrim i mundshem me bluze te JUVENTUS

 Tiranë

Dërgo E-mail

 TANI