Shitet Gjeneratori 50 KW

Numri i njoftimit: 11899 | Postuar në: 25.05.2015, 21:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Gjeneratori eshte i ri i pa perdorur

 Tiranë

Dërgo E-mail

 agim