Pllaka trotuaresh ,oborresh ,blloqe betoni etj

Numri i njoftimit: 12009 | Postuar në: 25.07.2015, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Pllaka,Granit, Mermer, Sanitari

Lloji i njoftimit: Shitet


Pllaka trotuari me ngjyre dhe pa ngjyre, ne forma dhe motive te ndryshme. Ne pllakat e trotuareve permbushim nje game te gjere ne aredimin urban si dhe dekorin e ambjenteve private. Prodhimi realizohet me teknologji Italiane.
Prodhimet jane si me poshte :

Dopio T ngyre Gri , E verdhe dhe e Kuqe me keto permasa :
Trashesia 7 cm dhe Gjatesia 20 cm

Pllake Tulle Gri, e Verdhe dhe e Kuqe me keto permasa :
Trashesia 6.5 cm dhe Gjatesia 20 cm

Pllake e valezuar S Gri dhe e Kuqe me keto permasa :
Trashesia 7 cm dhe Gjatesia 21.5 cm

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Kotica Srl