Tuba betoni ,shtylla,pllaka trotuari etj

Numri i njoftimit: 12011 | Postuar në: 08.08.2015, 13:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Pllaka,Granit, Mermer, Sanitari

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Tuba Betoni te dimesioneve te ndryshme te cilat mund te perdoren ne sisteme Urbane dhe ne Agrikulture. Prodhimi realizohet me teknologji Italiane.

Prodhimet jane si me poshte :

Tuba Fi 40 me trashesi 5*13 cm dhe gjatesi 2m
Tuba Fi 50 me trashesi 6*14 cm dhe gjatesi 2 m
Tuba Fi 60 me trashei 7*15 cm dhe gjatesi 2 m
Tuba Fi 80 me trashesi 9*17 dhe gjatesi 2m
Tuba Fi 100 me trashesi 11*19 cm dhe gjatesi 2 m
Tuba Fi 120 me trashesi 13*21 cm dhe gjatesi 2m

Prodhimet behen me makineri me vibrator. Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +335 67 40 84 660
ose vizitoni websitin tone www.koticashpk.com

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Kotica Srl