Apartamente me qera per pushime verore buze detit ne Vlore

Numri i njoftimit: 12022 | Postuar në: 04.06.2015, 01:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 25 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 80 dhe 110 meter katror me 1 ose 2 dhoma gjumi, garazh dhe parkim i sigurt, jan 100 meter larg detit.Zona ku ndodhen apartamentet ju ofron det te paster, pamje piktoreske dhe qetesi,gjithashtu ka minimarkete,bare dhe restorante.apartamentet ndodhen ne zonen ku jan hotelet me te shtrenjte te qytetit midis hotel New york dhe hotel Liro. Cmimi qe ju ofrojme per kete zone eshte me i ulti vetem 30 euro nata per periudhen korrik gusht dhe 22 euro per pjesen tjetr te vitit. Per me shum info telefononi z.Bedri ne nr:00355673213883 ose email:emilianoveizi@hotmail.it

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 emiliano