Orbitrek ELITE!

Numri i njoftimit: 1228 | Postuar në: 19.12.2012, 21:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET NJE ORBITREK ELITE PER ARSYE EMIGRIMI.PAISJA ESHTE E RE,E PAPERDORUR.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ARJETA FJOLLA