shiten dhe montohen kondicjonera

Numri i njoftimit: 129 | Postuar në: 12.08.2012, 16:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 280 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten dhe montohen kondicjonera te rinj si MIDEA. PAOLO. FUEGO. KOL STAR. AJER. KARJER.MICUBISHI. BEIKO ETJ.. me cmime shum te arsyeshem, bejm dhe montime vec mbi te gjitha SERVIS te specjalizuar dhe te sigurt......

 Tiranë

Dërgo E-mail

 karjer