divan

Numri i njoftimit: 13047 | Postuar në: 06.06.2015, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite

Lloji i njoftimit: Shitet


divan me hapje, transferon tek krovatje nje shtrat
madhesi 2.5X1.9

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Niko