dulap veshjet në korridor

Numri i njoftimit: 13050 | Postuar në: 06.06.2015, 18:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite

Lloji i njoftimit: Shitet


madhesi 260x130x60 cm

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Niko