Shiten peshore,etiketeza per ambalazhe etj.

Numri i njoftimit: 1347 | Postuar në: 30.12.2012, 19:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shesim peshore,etiketeza dhe makineri paketimi,vendosie etiketas sipas peshes dhe etiketeza per te shtypur siper kutis,etiketeza per shishe te
ndryshme(bire,vere,uthlle,dhe kavarnoza kosi dhe te tjera ambalazhime per qumesht dhe produkte te tjera ushqimore qe paketohen.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi