SUPER OKAZION

Numri i njoftimit: 1359 | Postuar në: 02.01.2013, 14:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira / Shkëmbim i mundshëm


SHITEN 3 DYQANE ME DALJE NE RRUGE KRYESORE NE QENDER TE QYTETIT BILISHT ME SIP 63 M2,82 M2 DHE 91 M2 DYQANET JANE ME QIRA AFAT GJATE DHE SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI

 Devoll

Dërgo E-mail

 ARBEN DORTI