kondisjoner

Numri i njoftimit: 1370 | Postuar në: 02.01.2013, 23:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


shes nje kondicjoner 24-esh i perdorur vetem 6 muaj,eshte ne gjendje shume te mire pune.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 eljus