Sobe gize me dru

Numri i njoftimit: 1406892 | Postuar në: 31.05.2015, 20:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet sobe gize me dru.
Ne gjendje shume te mire.
Ka 7.5 m qyngje (tuba per tymin).
Ngjyra e zeze.
Rendiment shume i larte ne ngrohje.
Shume ekonomike ne harxhimin e druve.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Vangjo