Blokiere Badin 1021 per blloka ,kubza ,- impiant betoni

Numri i njoftimit: 14084 | Postuar në: 13.07.2015, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim blokiere qe prodhon blloqe ,bordura ,pllaka trotuari ..
Ne dimensione dhe lloje te ndryshme ne baze te stampave te perdoruara .
- marka Badin 1021
- viti 1998
- me 4 vibratore
Prodhimi behet direkt ne toke ,jo ne piaster .
Prodhimi ditor 8000-9000 blloqe.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Kotica Srl