Fadroma Caterpillar 924GZ - bager - lug ngarkus - eskavator

Numri i njoftimit: 14122 | Postuar në: 26.07.2015, 10:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 73.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Fadrome Caterpillar 924 GZ
- viti 2006
- ore pune 1745
- kova 2.1 mc
Ne gjendje te shkelqyer . POTHUAJSE E RE
Ndodhet ne ITALI.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr
+39 335 640 6009

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl