Playstation 3

Numri i njoftimit: 14152 | Postuar në: 30.06.2015, 12:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten PS3 cop 5, me te gjitha lojrat dhe me te gjitha Levat perkatese cdo pajisje e rregullt dhe ne gjendje pune mjaft te mire televizoret 42 polshe, shiten per arsye emigrimi,

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Astrit