Okazion! Shitet Autovetura Mercedes Benz 220 CDI (tipi 203)

Numri i njoftimit: 1513 | Postuar në: 09.01.2013, 11:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes autoveture me targa Shqipetare me dokumenta te paguara der me 31/12/2013, automjeti eshte Mercedes Benz avangard me te gjitha opsionet arbeg,xhama te zinje origjinale, klima, kamio automatike, disqe alumini ylle, ngjyre violete-bluh perla, shitet per arsye mos perdorimi dhe transferimi me pune jashte shtetit. Cmimi eshte 6500 euro pak i diskutueshem. nr kontakti 067 40 899 35,

Ju Faleminderit

 Kurbin

Dërgo E-mail

 xhovi