Tavolina Karrige QEra

Numri i njoftimit: 15159 | Postuar në: 02.07.2015, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 €

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Pajisim Evente
Organizimi falas
Kursejm kohe lek dhe energji

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 tomi