Shitet nje hyrje ne pallat 4 katesh...

Numri i njoftimit: 15195 | Postuar në: 22.03.2016, 21:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 22.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne Memaliaj shitet nje hyrje ne pallat 4 katesh...hyrja eshte 2+1 kati I pare me garazh, dyqan dhe baçe..
Me uje 24 ore me depozit 1 tone......
çmimi 22000$ I diskutueshem.nr fiks 088220119.nr.cel.0695268681.

 Tepelenë     Memaliaj

 Çobo Kadena