Jepet shtepi me qera

Numri i njoftimit: 15199 | Postuar në: 08.07.2015, 19:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 160 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Ne Fier ne lagjen 15 tetori jepet shtepi me qera 3+1 e sapo rregulluar.me dy ballkone dhe 2 tualete .me kondrabufe te re.jepet per arsye emigrimi ne cmim shume te arsyeshem.

 Fier     Fier

 Lejdmir