SHITET DYQANI

Numri i njoftimit: 15230 | Postuar në: 29.01.2019, 10:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Fushe- Kruje mbi Alfa bank kati 2 ,Shitet nje dyqan 50 metra katror ,eshte e ndare ne dy pjese njeri 35 metra katror dhe tjetri 15 metra katror .Te dy bashke shiten 60.000€

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Mimoza Limanaqi