Eskavator Caterpillar 304.5 - bager - fadrome

Numri i njoftimit: 15237 | Postuar në: 16.07.2015, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 22.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim eskavatore Caterpillar 304.5 me zinxhir
-Viti 2003
- ka 1000 ore pune
Pothuajse i ri

Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl