Shtepi me qera, rruga e Kishes Ortodokse, Vlore

Numri i njoftimit: 15253 | Postuar në: 17.07.2015, 15:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 113

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Ofrojme shtepi per me qera ne qytetin e vlores. Ndodhet ne rrugen e Kishes Ortodokse, lagja e vjeter Varosh, siper Haso Supermarket. Eshte ne katin e trete te nje pallati te ri, me dy dhoma fjetje dy banja dhe dy ballkone dhe nje sallon te madh. E pajisur me te gjitha mjetet e nevojshme per jetese+ kondicioner+ashensor
Nr kontakti 0662030380. cmimi eshte i diskutueshem

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Mimoza