Shes disqe formatimi ( 7000 Leke copa per cdo windows )

Numri i njoftimit: 15262 | Postuar në: 23.07.2015, 11:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Nuk keni pse te paguani 10.000 Leke ne servis per te formatuar kompjuterin apo laptopin tuaj ..! Tani ju mund ta blini ate disk per vetem 7.000 Leke dhe ta formatoni vete ...! :)
Faleminderit

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Klajdi 123