Parashut per skaf

Numri i njoftimit: 15283 | Postuar në: 23.07.2015, 22:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Parashut qe terhiqet me skaf ne det

 Lezhë     Shëngjin

 Parashut