Eskavator Komatsu PC340 - fadrome

Numri i njoftimit: 15292 | Postuar në: 26.07.2015, 12:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim eskavator marka komatsu PC 340
- viti 2001
- I mungon vetem pompa hidraulike , pjeset e tjera i funksionojne shume mire

Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl