Rusp Cat d6 - eskavator - fadrome

Numri i njoftimit: 15293 | Postuar në: 26.07.2015, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesime ruspe Cat d6
- viti 1983
- ore pune 6917
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Ndodhet ne Itali
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl