Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndric

Numri i njoftimit: 15327 | Postuar në: 11.09.2015, 08:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania FMT GROUP me nje eksperience 12 vjecare ne treg ofron
Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndricues Led, Solar Panel

Garanci 2 vjecare
Kompania jone siguron sherbim dhe servis per produktet 24h/24.

Kontaktoni ne 0697057620

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Denis