OKAZION!,,,,,, Paisje DJ,gati per pune.

Numri i njoftimit: 15355 | Postuar në: 10.08.2015, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 460 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten Paisje muzikore per DJ,Kompleti permban dy Bokse(Foni) 400 watt per secilin boks marka Carvin 832.
Dy mbajtese te bokseve marka Work.
Dinakord ose amplifikator me 4 dalje marka Samson TM500 me12 porta hyrese dhe 6 porta dalese.
Kufjet,mikrofon dhe te gjithe kabullat e nevojshme per te lidhur te gjitha paisjet e lart-permendura.
Bokset se bashku me amplifikatorit jane te ardhur nga Amerika.
Paisjet jane ne gjendje shume te mire pune dhe te perdorura per nje periudhe kohore prej 7 muajsh ne Shqiperi.Cmimi ne total i te gjitha ketyre materialeve kushtojne 460 euro,te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 0665969232 ose 0685356914

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Artan