SHITET Restorant "Miqte e Vjeter"

Numri i njoftimit: 15356 | Postuar në: 10.08.2015, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion! Shitet Restorant "Miqte e Vjeter" Sip. 200m2 + 32m2 verande. Me hipoteke.Kati i dyte, pjese e nje kompleksi dyqanesh, me dy shkalle hyrese. Guzhina ka dalje te vecante sherbimi. Ambient lavapjate e vecante pajisur me lavastovilie profesionale (30 pjata 3min). I kompletuar dhe arreduar me arkitekt dhe i veshur me dru . Aspirim dhe kondicionim. Tavolina dhe karrige te punuara ne dru. Kapaciteti 100 persona. Adresa: Blv. Bajram Curri, Pallati Amfora, prane pallatit me shigjeta dhe shkolles Hoteleri Turizem.
Cmimi 250.000Euro! Cmimi eshte i barabarte me cmimin e ndertimit. Pajisjet konsideroi dhurate.
www.miqtevjeter.al, info@miqtevjeter.al
Cel. : 0682034712

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Miqte e Vjeter