kamion 813

Numri i njoftimit: 15385 | Postuar në: 17.08.2015, 13:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


kamion 813 ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike

 Bulqizë     Bulqizë

Dërgo E-mail

 armond hasa