okazion 9 pc dell 780 te kompletuar 👌👌👌

Numri i njoftimit: 15399 | Postuar në: 21.08.2015, 09:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 1.600 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITETSALLE INTERNET , ME 9KOMPJUTERA TE KOMPLETUAR ME PARAMETRA SHUME TE MIRE, 2 DUO CORE X2, RAM 2GB, , HDD160GB KOMPIUTERAT MARRIN TE GJITHA LOJRAT DHE JANE GATI PER PUNE JANE 3 MUAJ TE PERDORUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE , MONITOR 22" TAVOLINA + KARRIGE SALLE +SWIC DELL ORIGINAL 24 PORTA GJITHASHTU ESHTE DHE NJE REKLAME ME DRITA LED KU NE TE CILEN MUND TE REKLAMOSH CDO GJE ..PREFEROHET TE SHITEN TE GJITHA SE BASHKU .

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 eni