Karrige Tavolina me QIRA

Numri i njoftimit: 15402 | Postuar në: 22.08.2015, 08:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitetkliko për të zmadhuar Tavolina Karrige me qera! Pajisje per dasme dhe evenimentet tuaja. Organizojme falas, vleresojme nderrime. Kurseni kohe, stres dhe leke

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 tomi