Okazion Aparament 102 m2 ne Fier

Numri i njoftimit: 15411 | Postuar në: 23.08.2015, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 102

Ngrohja: Te tjera

Kati: 8

Çmimi: 42.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Aparamenti ka dy dhoma, dy tualete, dy ballkone. eshte i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektrike, ka dhe dy kondicionere. Per momentin deri ne mars 2016 eshte me qera, me vlere 300 euro ne muaj.
Nr kontakti tjeter: 004915737168149

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Neald