pajisje per parukeri dhe estetik te reja.

Numri i njoftimit: 1631 | Postuar në: 25.01.2013, 16:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shesim pajisje dhe produkte per parukeri, estetist, berbera,parukjer,
nese doni te hapni nje sallon parukerije tek ne do gjeni cilesin ne produktet tona .

 Tiranë

 luli >(Ndërmarrje)