Fizharmonikë

Numri i njoftimit: 16416 | Postuar në: 24.08.2015, 14:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Fizharmonikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Fizharmonikë dykabin bas bariton me konvertor sistem, B-grif cmimi 2200 euro

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Toni