kondicioner Toshiba 13 ras

Numri i njoftimit: 16439 | Postuar në: 28.08.2015, 14:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


Kondicioner toshiba 6 muaj i prdorur eshte ekonomik inverter me jonisti shitet450 mij

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 pano