Parfume origjinale dhe me mbushje

Numri i njoftimit: 1658 | Postuar në: 05.01.2015, 09:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Per tu ndjere sa me mire ne mjedise shoqerore te ndryshme vetem me pak para J'ua mundeson Parfumeri-Kozmetika e ndodhur ne kete adrese: Rr."Bardhyl", 30m pa vajtur tek kryqezimi i spitalit te femijeve kur vjen nga bryli ne te djathte te rruges(unaze)
Informacion:
10ml 200 leke 40ml 800 leke
20ml 400 leke 50ml 1000 leke
30ml 600 leke 1000ml 2000 leke

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ilirjana