Jepet me qera jo me shume se 15 vite siperfaqe toke biznesi

Numri i njoftimit: 1710 | Postuar në: 20.01.2013, 18:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Ofrojme nje siperfaqe toke biznesi ne zonen me te lakmueshme te rruges se kombit ne Fshatin Munaz,Rubik. prone e regjistruar rregullisht ne ZRPP Mirdite dhe qe shtrihet nga rruga deri ne lumin Fan pa asnje nderprerje . Siperfaqe 5000m2 me nje shesh te ndertuar posacerisht per vendosjen e nje objekti tregtar apo ambulant. Pjesa e rruges nuk eshte e shpejtesise se larte, pasi eshte qender e banuar dhe kryeqzim per ne fshatra te tjera dhe eshte e pershtatshme per qender tregtare, restorant , pishina, rezervat peshku (ngjitur me lumin Fan), pike inertesh etj...pafundesi idesh dhe krijimi biznesi. Cmimi i dhenjes me qera eshte sipas cmimit te tregut ne kete segment rrugor me tendence konkurence. Firma ose kompania qe kerkon kete siperfaqe toke do te kete ne dispozicion edhe disa te drejta qe i posedojme mbi burime uji natyral,dalje ne lumin Fan dhe zgjerim siperfaqeje per biznes. Komunikimi me te interesuarit mund te kryhet vetem pas orarit zyrtar te punes .(16:00-20:00). (VETEM DHENJE ME QERA)

 Mirditë

Dërgo E-mail

 Valentin Macaj